Zahava Muller stelt zich voor
Antwerpen, 14 september 2020
Beste,
Mag ik mij even aan u voorstellen?
Mijn naam is Zahava Muller en ik woon al sinds altijd in Antwerpen. Na de middelbare school ben ik gaan studeren aan de Universiteit Antwerpen en heb daar mijn diploma Master in de Farmaceutische Zorg – met onderscheiding – behaald.
Door de jaren heen als apotheker, voelde ik mezelf eerder aangetrokken tot de complementaire geneeskunde. Onlangs heb ik dus een opleiding holopathie gevolgd en vandaag ben ik trots om mezelf als holopaat voor te stellen. Een holopaat is een beoefenaar van de holopathie; een complementaire bio-energetische geneeskundige methode. ‘Holo’ komt van het Griekse ‘holos’ en betekent ‘volledig’. Tijdens een consult, aanschouw ik dus behalve de specifieke fysiologische klacht(en) van de cliënt, ook zijn fysiologische systeem in het geheel. De analyse is pijnloos, eenvoudig, niet fysiek indringend en maakt gebruik van in Oostenrijk ontwikkeld professioneel en modern computertechnologie.
De holopathie kan een hulpmiddel zijn bij zowel acute als chronische aandoeningen en pijnsyndromen, en biedt bovendien energetische ondersteuning bij onevenwichten in verschillende lichaamsdelen.
Hoewel de holopathie zich al in vele gevallen heeft bewezen, vaak net daar waar klassieke hedendaagse behandelmethoden soms falen en wel eens bijwerkingen met zich meebrengen, is deze bio-energetische geneeskundige methode (nog) niet erkend door de reguliere geneeskunde, alsook door de ziekenfonds in België.
Tijdens de analyse, welke ongeveer 1,5 uur duurt, worden o.a. elektrosmog gevoeligheid en voedingsintoleranties nagekeken. De behandeling bestaat er vooral in het lichaam terug in balans te brengen door de belastingen te verminderen, door afhankelijk van de situatie respectievelijk de elektrosmog in te perken en vooral het vermijden van de voor de cliënt belastende voedingsmiddelen.
In volgende gevallen is de analyse niet toegelaten: tijdens de zwangerschap, bij epilepsie en zware hartproblemen welke niet onder controle is/zijn en bij het dragen van een pacemaker of een ander batterij houdend implantaat.
Mijn praktijk, Vivace, bevindt zich in het centrum van Antwerpen, naast het St.-Vincentiusziekenhuis en is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, namelijk trams 2, 4, 6, 7 en 15 en bussen 17, 191 en 507.
Vol enthousiasme kijk ik uit naar uw reactie en wens u een prettige en gezonde winter toe!
Met vriendelijke groeten,